Представники факультетів №№ 1, 2, 4 Харківського національного університету внутрішніх справ - завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Владислав Шендрик, професор кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Геннадій Глобенко, професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Влада Гусєва, доцент кафедри конституційного та міжнародного права Лариса Варунц, - пройшли тренінг, організований Консультативною місією Європейського Союзу. Тема - «Розслідування міжнародних злочинів» на базі Національної академії внутрішніх справ та отримали сертифікати. Тематика заходу присвячена актуальним питанням здійснення кримінального судочинства, зокрема, проблемам та особливостям розслідування воєнних і міжнародних злочинів.

Учасники тренінгу ознайомилися з особливостями вирішення тактичних завдань, що за сучасних умов досить часто виникають у практичній діяльності, а також теоретичними аспектами міжнародного гуманітарного права, особливостями розслідування  міжнародних злочинів, співпраці з міжнародними та національними партнерами,  з оновленими методиками формування професійних навичок, необхідними для ефективного розслідування злочинів зазначеної категорії.