Для здобувачів освіти факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ доцент кафедри конституційного і міжнародного права Євгенія Логвиненко разом із оперуповноваженим відділу кримінальної поліції районного управління поліції ГУНП в Полтавській області Сергієм Черкаським провели бінарне заняття з дисципліни «Конституційне право» на тему «Конституція України як основний закон суспільства і держави». Працівник поліції поділився з курсантами власним досвідом роботи, підкреслив важливість знання положень Основного закону. «Найважливіше в діяльності поліцейського, – підкреслив він, – це дотримання прав і свобод людини, гарантованих Конституцією та законами України». Курсанти взяли жваву участь в обговоренні та із зацікавленістю ставили запитання гостю. Наприкінці заняття працівник поліції побажав курсантам гарно навчатися, здобувати знання й стати професіоналами своєї справи.