Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова та курсанти першого курсу Олексій Пашалик та Ілля Гайдаєнко провели профорієнтаційну бесіду з учнями 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею № 7 Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Вони розповіли про Правила прийому до університету та за якими спеціальностями здійснюється підготовка кадрів у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Молодь переглянула відеоролики про факультети, що діють в університеті, отримала більш докладну інформацію про факультети № 1 та № 4. Представники вишу також поспілкувалися з керівництвом навчального закладу та надали друковану інформаційну продукцію про ХНУВС для учнів ліцею та їх батьків.