У випускних класах Харківської спеціалізованої школи №166 «Вертикаль» пройшли батьківські збори, у яких взяв участь заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Гіренко.

Заступник декана презентував спеціальності, за якими реалізується підготовка здобувачів вищої освіти в університеті. Детальніше зупинився  на умовах вступу в ХНУВС у 2023 році, на перевагах та особливостях навчального процесу. Зосередив увагу на можливості працевлаштування випускників та їх подальшому професійному зростанню.

Молодь 11-х класів та їх батьки отримали змістовні відповіді щодо буднів курсантського життя, діяльності університету, матеріально-технічної та навчально-методичної баз.