Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус взяла участь у Міжнародному навчально-методичному семінарі «Проблеми та методи організації висококваліфікованих фахівців світового досвіду з лижного спорту», що відбувся у м. Зеефельд (Австрія). Серед його учасників - директори Всесвітньої міжнародної Асоціації з лижних гонок, представники 26 країн світу.

Окрім звичних питань щодо формування і затвердження календарів змагань чемпіонатів світу, деяких незначних змін та доповнень до правил та регламентів проведення змагань, було анонсовано перспективу перегляду індивідуальної роботи відомих майстрів. Опрацьовувалися комплекси вправ на баланс, координацію, імітацію, техніку пересування на лижах. Серед актуальних питань, винесених на порядок денний представниками різних національних федерацій, -  неможливість повернення на міжнародну змагальну арену команд Росії та Білорусі.