Студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ узяли участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко», яку проводила Громадська організація «Інноваційні обрії України». Співорганізатором заходу виступила  також  Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». Мета Конкурсу – популяризація постаті Великого Кобзаря, розкриття значення творчості Тараса Шевченка в сучасному житті українців. Цьогоріч до заходу долучилося понад 3300 учасників із закладів загальної середньої, професійно-технічної і фахової передвищої, вищої освіти. Учасники продемонстрували власне бачення постаті Кобзаря, цитуючи його твори та авторську поезію.

Протягом двох тижнів компетентне журі перевіряло надіслані роботи, а на заключному засіданні організаційного комітету було підбито підсумки. За результатами Конкурсу переможцем у категорії «Заклади вищої освіти» став студент 1 курсу факультету № 6  Сергій Хижка, який посів І місце та отримав диплом І ступеня. У номінації «Історіософський огляд творчості Кобзаря» перемогла також студентка 1 курсу цього ж факультету Катерина Жмуровська. Есе переможців будуть розміщені в збірці «Мій Шевченко». Роботи виконувалися під науковим керівництвом кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталії Кобилко.

Взагалі ХНУВС на цьому конкурсі був відзначений тричі. Слід зазначити, що в конкурсі брали участь  студенти таких відомих закладів вищої освіти, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Дніпровський  національний університет імені Олеся Гончара, Харківський  національний університет імені Василя Каразіна, які отримали  менше нагород, ніж наш університет.

Пишаємося високими досягненнями наших студентів та бажаємо їм нових творчих успіхів!