Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Наталія Горбач взяла участь у двох міжнародних онлайн-вебінарах “How to support creativity and collaboration in the primary classroom” та “How to generate Higher Order Thinking Skills (HOTS) in the secondary classroom”, організованих та проведених Oxford University Press. На вебінарах розглядалися такі питання: як підтримувати творчість та співробітництво на заняттях з іноземної мови, як ефективно використовувати дидактичні ігри, які сприяють розвитку уваги, пам’яті та фонематичного слуху, як розвивати критичне мислення. Було також встановлено критерії для успішного проведення дидактичних ігор педагогами, підкреслено роль викладача в організації ігрових моментів та відзначено декілька стратегій навчання для покращення навичок мислення.