Відбулась презентація провідних закладів вищої освіти Харківщини «Перший всеукраїнський онлайн НМТ Forum», в якій взяли участь більше двох тисяч майбутніх абітурієнтів. Харківський національний університет внутрішніх справ був представлений курсантсько-студентським самоврядуванням вишу. Захід організовано Молодіжною радою при Харківському міському голові за підтримки та участі першого заступника міністра освіти і науки Андрія Вітренка, заступниці міністра молоді та спорту Марини Потапенко, директорки Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни Вакуленко, телеведучого Олександра Педана та представників Харківської міської ради.

Курсанти розповіли майбутнім абітурієнтам про умови вступу до Харківського поліцейського вишу, про особливості навчання, а також престижність професії поліцейського. Випускники шкіл ставили безліч запитань, на які отримали вичерпні та вмотивовані відповіді.