Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті України та відкритому чемпіонаті Вінницької області з таїландського боксу Муей-Тай, що пройшли у Вінниці.

Переможцями чемпіонату України стали курсанти-спортсмени вишу:

І місце – курсант 4 курсу факультету №1 Єгор Скуріхін, у ваговій категорії 81 кг;

І місце – курсантка 4 курсу факультету №2 Аліна Ломова, у ваговій категорії 63,5 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету №2 Дмитро Шелесько, у ваговій категорії 57 кг.

На відкритому чемпіонаті Вінницької області з таїландського боксу Муей-Тай курсанти університету вибороли наступні призові місця:

І місце – курсант 2 курсу факультету №2 Ярослав Тимощук, у ваговій категорії 71 кг;

І місце – курсант 1 курсу факультету №2 Олександр Риженков, у ваговій категорії 81 кг;

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету №2 Артур Губенко, у ваговій категорії 60 кг.

Суддями змагань виступили представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 – старший викладач капітан поліції Руслан Кушніренко та викладач майор поліції Богдан Лукін.

Підготували спортсменів до змагань старші викладачі цієї ж кафедри – капітан поліції Руслан Кушніренко та капітан поліції Дмитро Константинов.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових яскравих успіхів і перемог!