Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Лариса Сазанова та курсанти першого курсу Олексій Пашалик та Ілля Гайдаєнко провели профорієнтаційну бесіду з учнями 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею №7 Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Вони ознайомили ліцеїстів із правилами прийому до університету, розповіли за якими спеціальностями здійснюється підготовка кадрів у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання. Молодь подивилася відеоролик про факультети вишу, поспілкувалася з курсантами та отримала повну інформацію про факультети №1 та №4, що розташовані в м. Кам’янець-Подільський. Представники університету поспілкувалися з керівництвом і вчителями ліцею, передали для учнів та їхніх батьків профорієнтаційні матеріали про Харківський поліцейський виш.