Подарувати книги військовим, це ще одна можливість сказати їм «Дякуємо» за захист і боротьбу, за те, що маємо можливість жити, працювати та навчатися. У межах проєкту МВС України «Книги героям» до Державної установи «Територіальне медичне об'єднання МВС України по Харківській області» було передано художню та публіцистичну літературу. Книжки зібрали слухачі курсів первинної професійної підготовки інституту післядипломної освіти, курсанти та працівники факультету №4. До акції долучився академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Олександр Маркович Бандурка. Він передав свої книги та видання українських авторів із власної бібліотеки.