У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася традиційна Весняна толока, яка об’єднала як студентів, так і співробітників. Цьогоріч вона проводилася у межах загальноміського місячника з благоустрою території Сумської міської територіальної громади.
Згуртований трудовий десант закладу вищої освіти, озброївшись не лише інвентарем, а й гарним позитивним настроєм, привів у належний санітарний стан прилеглі території, зокрема, сквер «Хімік» на вулиці Марка Вовчка та дорогу на вулиці Миру.
«Знаходячись на дистанційному навчанні, ми скучили за живим спілкуванням із одногрупниками, тому з радістю долучилися до прибирання, розуміючи, що наша земля потребує дбайливих рук і впорядкування, адже ми відповідальні за природу – це наше національне багатство. І поки наші славні Збройні Сили України знищують з української землі російських окупантів, ми робимо наше місто чистим!», – говорять студенти.

Сумська філія ХНУВС