За сприяння Борщівського міського голови Ігоря Чопика та за участю начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Борщівської міської ради Валерія Ромашенка відбулась зустріч із класними керівниками та випускниками загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика» м. Борщів Тернопільської області. У заході взяли участь помічник ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Слиш, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету №4 Юрій Онищенко, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету №1 Лілія Жиронкіна, курсанти університету. На зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії у 2023 році.

Представники університету ознайомили присутніх з історією університету, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу як за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами майбутнього працевлаштування. Для абітурієнтів у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. У профорієнтаційному заході взяли участь більше 50 учнів. Курсанти поспілкувалися з випускниками шкіл, розповіли їм про навчання та службу, а також поділилися власним досвідом вступу до вишу.