Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський став учасником вебінару з наукометрії на тему «Індекс Гірша як один з головних показників діяльності вченого», проведеного Науково-навчальним центром «Наукові публікації».

Під час вебінару спікер Павло Коломієць зауважив, що сьогодні індекс Гірша або h-index є важливим показником наукової діяльності кожного науковця, групи науковців чи закладу вищої освіти.

Метою h-index є надання більш адекватної та конкретної інформації, ніж можуть дати показники загальної кількості публікацій та загальної кількості цитування. Цей показник допомагає висвітлювати стан дослідницької діяльності, просуватися кар’єрними сходами у державних та всесвітніх рейтингах, підвищуючи вчений авторитет.

Учасники вебінару розглянули актуальні питання щодо способів підвищення індексу Гірша й утримання його високого рівня.