Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1, в якому взяли участь здобувачі вищої освіти факультетів №№ 1-4 у тому числі в режимі онлайн.

Під час засідання, на якому головував доцент кафедри Геннадій Дедурін, були обговорені актуальні питання, пов’язані зі змінами у системі міжнародної безпеки на тлі подій російсько-української війни. Були заслухані доповіді курсантів щодо історичного досвіду використання міжнародних санкцій для стримування агресивних держав, історико-правових особливостей визначення воєнних злочинів у міжнародному праві, що є особливо актуальним в умовах повномасштабної російської агресії.

У контексті підготовки членів гуртка до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів» було обговорено питання щодо необхідності дотримання норм академічної доброчесності під час підготовки наукових робіт.