Заступник декана факультету № 4 з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жиронкіна та курсанти університету відвідали м. Хотин Чернівецької області, де провели зустріч з випускниками навчальних закладів Хотинської територіальної громади. У заході також взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хотинської міської ради Людмила Саченко, директора Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Олена Гордова, викладачі навчальних закладів Хотинської територіальної громади.

Представники університету ознайомили присутніх з історією університету, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу як за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами майбутнього працевлаштування. Для абітурієнтів у презентаційному форматі було доведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. У профорієнтаційному заході взяли участь понад 50 учнів. Курсанти поспілкувалися з випускниками шкіл, розповіли їм про навчання та службу, а також поділилися власним досвідом вступу до вишу.