Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь в онлайн-вебінарі «Teaching Traditions and Ukrainian Reality – Are They Aligned?», організованому та проведеному «Cambridge University Press» та компанією «Лінгвіст». Розглянуто було особливості методики викладання англійської мови, чому кембриджська методика викладання є найбільш дієвою та як це працює на прикладах завдань з підручників «Super Minds» i «Prepare Ukrainian Edition».

Викладачі ознайомилися з підручниками, що спрямовані на розвиток соціокультурної компетентності студентів, та забезпечують необхідною інформацією про культурні особливості рідної країни та країни, мову якоъ вивчають, мають ґрунтовну комунікативну й діяльнісну спрямованість, розвивають основні наскрізні уміння і компетентності через залучення студентів до всіх видів мовленнєвої діяльності. Розглянули також цікаві та актуальні теми, персоналізовані інтерактивні завдання.