Доцентка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Юшкевич пройшла онлайн-курс «Академічна доброчесність» та отримала навички з формування культури академічної доброчесності в межах проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) Американські Ради з міжнародної освіти.

Під час онлайн-курсу було розглянуто питання: що таке академічна доброчесність; академічна доброчесність у школі; як уникнути плагіату; роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища; після школи: профорієнтація та навчання впродовж життя.

За результатами онлайн-курсу Олена Юшкевич отримала відповідний сертифікат. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.