У Харківському національному університеті внутрішніх справ доцентом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3, капітаном поліції Тихоном Шевченком та старшим викладачем кафедри Олександром Скляром проведено практичне заняття із курсантами факультету № 1 та факультету № 4 за темою «Основи застосування безпілотних літальних апаратів в службово-бойовій діяльності Національної поліції України». Курсанти, що пройшли теоретичний курс навчання, приступили до практичних занять. Під час навчання вони ознайомилися з особливостями керування окремими БПЛА, відпрацювали особливості поводження дронів у повітрі, ознайомилися з особливостями роботи камер та проведення відеозйомки, відпрацювали питання зльоту-посадки, а також отримали навички відпрацювання нештатних ситуацій.