Команда курсантів факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ взяла онлайн участь в Українських студентських змаганнях із кібербезпеки у форматі Capture the Flag – UA30CTF, які були організовані Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України за підтримки EU4DigitalUA, що фінансується ЄС.

У змаганнях брали участь 400 осіб, об'єднаних у 107 команд із різних куточків України. Команда ХНУВС Сybercops, у складі якої Станіслав Гельдт (капітан команди), Владислав Шувалов, Максим Міняйло, Андрій Каланча та Микита Верзілов, посіла десяте місце.

Змагання проходили у форматі гри #Jeopardy CTF. Протягом дванадцяти годин команди вирішували 25 завдань за напрямами Web, Forensic, Crypto, Binary та інші, де потрібно було здійснити пошук та експлуатацію знайдених вразливостей комп'ютерних систем.