В аудиторії національно-патріотичного виховання для здобувачів вищої освіти факультетів № 2, № 3 у вільний від занять час відділом соціально-гуманітарної роботи проводяться екскурсії виставкою «Герої козацької України». На ній представлено портрети одних з найвидатніших гетьманів та козацьких ватажків минулого: Дмитра Вишневецького, Северина Наливайка, Петра Сагайдачного, Івана Богуна, Богдана Хмельницького, Петра Калнишевського та ін. За кожним портретом стоїть непересічна особистість, доля наповнена боротьбою, військовими походами і яскравими перемогами. Живописні роботи київської художниці Наталії Павлусенко дають можливість не лише жваво уявити історичні постаті справжніх чоловіків, але й згадати яскраві сторінки їхніх біографій.

Проректор університету Анатолій Клочко під час проведення екскурсій завжди звертає увагу курсантів на те, що герої козацьких часів і нинішні оборонці держави є захисниками України лише різних часів. Саме тому, вшановуючи загиблих у сьогоднішній війні, ми згадуємо українських героїв і далеких часів. Саме про це свідчить створений в аудиторії Куточок Пам’яті загиблих у російсько-українській війні випускників та працівників університету.