Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Людмила Парфентій зустрілася з учнями 11 класу Бочечківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області та провела профорієнтаційну бесіду.

Людмила Парфентій розповіла про перспективи юридичної освіти в Україні, про можливості працевлаштування осіб та особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта, а також працівника поліції. Вона акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи. Із метою виявлення професійних здібностей доцентка кафедри провела експрес-анкетування випускників.

Під час зустрічі учні отримали інформацію про умови вступу, підготовку фахівців у Сумській філії ХНУВС за спеціальностями 081 Право і 262 Правоохоронна діяльність за контрактом та державним замовленням.

Сумська філія ХНУВС