На адресу ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшла подяка від адміністрації, працівників та колективу вихованців комунального закладу «Прибузька спеціальна школа» Вінницької обласної ради.

Директор школи Майя Змерзла висловила подяку працівникам університету: декану факультету № 2 Ігорю Назаренку, декану факультету № 3 Геннадію Звірянському, заступниці декана факультету № 2 Олені Сашуріній, провідним фахівцям факультету № 2 Олексію Нестеренку, Миколі Нечаєву, Денису Гнилицькому та граючому тренеру футбольної команди «Універ-Динамо» Олександру Бриньку. Вона відзначила небайдужість, увагу та щире ставлення працівників університету до вихованців навчального закладу, подякувала їм за допомогу в благоустрої території школи, побажала колективу вишу успішного професійного зростання, благополуччя, злагоди у родинах та перемоги.