Начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус і доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний провели онлайн-зустріч із випускниками навчальних закладів та їхніми батьками – загальноосвітньої школи № 126 та гімназії № 39 м. Харкова. До онлайн-заходу долучилися понад 30 локацій.

Павло Червоний зосередив увагу на особливостях навчання саме на факультеті № 3, який здійснює підготовку поліцейських за спеціальностями «Психологія» та «Правоохоронна діяльність». Під час заходу за допомогою слайдів він розповів учням про особливості отримання інформації на сайті ХНУВС щодо умов вступу; пояснив як заповнити анкету кандидата на навчання, що розміщена на порталі osvita.np.gov.ua; відповів на запитання батьків та абітурієнтів щодо комплексної силової вправи як складової частини екзамену з фізичної підготовленості. Старшокласники також отримали інформацію щодо зворотного зв’язку з кожним факультетом Харківського поліцейського вишу. Під час зустрічі випускники переглянули відеоролики «Мрієш стати психологом? Вступай до ХНУВС!».