Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології Юлія Митрофанова та викладачка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Юлія Дорошенко факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації «Сучасні аспекти та актуальні підходи в навчанні, викладанні й дослідженні державно-правових дисциплін». Захід організований Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка та Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

«Розвиток інституту прав людини як основа становлення сучасного права», «Методологія дослідження та методика навчання й викладання державно-правових дисциплін: сучасні тенденції», «Інститут конституційної скарги: українські реалії та зарубіжний досвід» – це теми курсу підвищення кваліфікації. За його результатами Юлія Митрофанова та Юлія Дорошенко отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації, що засвідчують успішне проходження програми (навчальне навантаження становить 180 годин – 6 кредитів ЄКТС), а також було видано наукову збірку тез доповідей.