Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Станіслав Іванов у межах проведення профорієнтаційної роботи зустрівся із учнями випускних класів ліцею №13 м. Івано-Франківськ. Він розповів старшокласникам про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у виші, а також повідомив, що на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито реєстрацію для заповнення анкет кандидата на навчання у ЗВО із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських. Наприкінці зустрічі Станіслав Іванов відповів на всі запитання майбутніх вступників і відзначив перспективи подальшого працевлаштування курсантів ХНУВС у практичних підрозділах Національної поліції.