Для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються на 1 та 2 курсі за спеціальністю «Право» та «Правоохоронна діяльність», проведено заняття з психологічної підтримки за участі психологині «Клініки, дружньої до молоді» Сумської міської ради Таїсії Луцьковської.

Цікаві й насичені заняття покликані психологічно розвантажити учасників в часи небезпеки й випробувань. Вони вчаться керувати емоціями, розуміти й підтримувати себе, адже це важлива складова життя. Курс занять проводиться за підтримки БФ «AVSI» та БФ «Helpgroup» для молоді, місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб. Стійкість потребує плекання! Наш вибір – вистояти, перемогти й відродитися!