За сприяння начальниці відділу освіти Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області Галини Рябко у Романковецькому ліцеї ім. К.Ф. Поповича відбулась зустріч із випускниками освітніх закладів громади. У профорієнтаційному заході взяли участь заступник декана факультету №4 з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету №1 Лілія Жиронкіна, курсанти університету, класні керівники та більше 100 випускників навчальних закладів середньої освіти. На зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії у 2023 році.

Представники університету ознайомили присутніх з історією університету, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу, як на факультети за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами майбутнього працевлаштування. Для старшокласників у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. Зустріч відбулась в дружній та теплій атмосфері. Курсанти поспілкувались з випускниками шкіл, розповіли їм про свої враження від навчання, поділились досвідом вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ.