Під час ранкового шикування особового складу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження курсантів університету, які вибороли призові місця у змаганнях з різних видів спорту. Грамоти та медалі декан факультету №1 Віталій Романюк вручив:

• учасникам відкритого чемпіонату Хмельницької області з шашок серед студентів: курсанту Володимиру Немикіну – І місце, курсанту Данилу Колосу – ІІІ місце;
  • учасникам чемпіонату України з ушу (саньшоу): курсанту Денису Фуртасу за ІІ місце, курсанту Валерію Горпенко – ІІІ місце;
  • курсантам Микиті Бондару, Данилу Чаборову, Валерію Гарпенку та Денису Фуртасу за ІІІ місця у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Віталій Романюк поздоровив усіх із спортивними досягненнями й побажав нових перемог у спорті та навчанні.