З майбутніми абітурієнтами Херсонської та Донецької областей було проведено чергові профорієнтаційні онлайн-зустрічі. Під час заходів заступник декана з навчально-методичної роботи факультету №4 Юрій Онищенко, представники секторів організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП у Херсонській області разом із майбутніми вступниками обговорювали особливості вступної кампанії 2023 року. Для старшокласників у презентаційному форматі було надано інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про умови навчання та проживання курсантів, про спортивні секції та наукові гуртки, докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти системи МВС. Загалом у заходах взяли участь більше 150 випускників.