Курсант першого курсу Сумської філії ХНУВС Максим Ананко провів низку зустрічей з випускниками шкіл свого рідного міста Буринь Сумської області. Він ознайомив випускників шкіл з історією створення університету, освітніми послугами, які можна отримати у Сумській філії, продемонстрував профорієнтаційні матеріали щодо особливостей вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, особисто продемонстрував комплекс виконання вправ із силової підготовки, необхідних під час вступу до університету на здобуття освітнього рівня бакалавр за державним замовленням. Спілкування, що пройшло у форматі діалогу, викликало величезну зацікавленість у випускників закладів середньої освіти та спонукало деяких з них прийняти рішення щодо подальшого отримання освіти саме в Сумській філії ХНУВС.

Зустрічі відбулися в межах акції «Відвідай рідну школу» серед здобувачів освіти ХНУВС.