У межах дії Національної онлайн-платформи для розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська успішно пройшла онлайн-навчання та отримала сертифікат «Цифрові технології для людей з інвалідністю». Сучасні технології значно спрощують життя людей, які мають ті чи інші обмеження, обумовлені порушенням здоров’я. Цей курс був присвячений можливостям, які, завдяки інформаційним технологіям, є у людей з сенсорними, мовленевими порушеннями, у маломобільних осіб. Застосунки дозволяють таким категоріям осіб будувати маршрути з урахуванням вимог архітектурної доступності, трансформувати голосове мовлення у текстовий формат та навпаки – використовувати універсальний дизайн.