Керівництвом факультету №6 було організовано чергову онлайн-зустріч з абітурієнтами, які наразі виявили бажання щодо вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ на факультет №6 за кошти фізичних та юридичних осіб.
У зустрічі взяли участь: декан факультету Оксана Брусакова, відповідальний секретар приймальної комісії Марина Давидова, заступники декана та завідувачі кафедр. Майбутніх здобувачів вищої освіти ознайомили з перспективами та перевагами навчання на факультеті, а також цьогорічними особливостями вступу. На усі запитання були надані фахові відповіді. Загалом до заходу приєдналося більше 75 осіб.
Оксана Брусакова зазначила, що такі зустрічі вже мають постійний характер і будуть проводитись й надалі.