Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету №3 ХНУВС Ольга Медведєва провела профорієнтаційних захід для майбутніх випускників ліцею №17 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Вона розповіла про особливості проведення вступної кампанії, структуру університету, факультети й спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС. Учні переглянули відеоролик «Психолог – професія сучасності» та обговорили актуальні запити практичної діяльності випускників факультету №3. Крім того, аби наочно продемонструвати техніки психологічної роботи, з учнями було проведено проєктивний тест «Куб у пустелі», спрямований на визначення несвідомого ставлення до близьких людей та різних аспектів свого життя. Такі тести відображають актуальну картину життя, допомагають глибше пізнати себе, зрозуміти свої внутрішні процеси, знайти точки опори через взаємодію з образами-символами, що постають в уяві. Після тесту учні включились у жваве обговорення представлених образів та радо ділились власними відчуттями.