Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 кураторка групи першого курсу факультету № 4 Лариса Сазанова провела патріотично-виховну бесіду «Якщо ти українець – будь ним!». Курсанти обговорили історичне минуле України, традиції, звичаї та цінності українського народу, трагічні події сьогодення та вклонилися Героям України – незламним патріотам Батьківщини, професійним військовим та цивільним жителям. Особливу увагу було приділено матеріалу книги «Герої МВС». Курсанти переглянули фотографії та інформацію про справжніх захисників України, обговорювали також пісні, фільми та неологізми, які стали популярними під час російської агресії.  Курсанти висловили упевненість у перемозі України та зробили патріотичне фото з прапором України та прапором Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.