Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Валентина Почуєва та Олег Гончарук, старша викладачка  Лариса Сазанова та викладач Артем Білоусов взяли участь в онлайн-конференції для викладачів англійської мови «Skills-ready, World-ready, English-ready – Ukraine online conference for English teachers», організованій National Geographic Learning та компанією «Лінгвіст».

Мотивуючий спікер Ellen Setterfield розповіла про соціально-емоційне навчання та як воно розвиває «м’які навички» (уміння комунікувати, керувати своїми емоціями, працювати в команді, креативно й критично мислити, вести за собою і виважено йти за лідерами). Викладачі ознайомилися з вправами, які можна інтегрувати в заняття або проводити як окреме заняття. Креативний спікер Alex Warren запропонував використання сучасних цифрових інструментів для створення онлайнових навчальних матеріалів, які допомагають викладачам вмотивовувати студентів, урізноманітнювати заняття та робити їх більш сучасними.