Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 ХНУВС Дмитро Слинько провів лекційне заняття в онлайн режимі з учнями старших та випускних класів Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №103 на тему «Правова поведінка та правопорушення». Він ознайомив старшокласників з основними видами та ознаками правової поведінки та правопорушеннями. Обговорювались питання профілактики правопорушень та інших негативних явищ у молодіжному середовищі, правила поводження в суспільстві. Наприкінці лекційного заняття лектор розповів майбутнім вступникам про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Старшокласники також дізналися про побут і дозвілля курсантів, наукові гуртки і спортивні секції, що діють у виші, про перспективи подальшого працевлаштування. Професор роз’яснив особливості вступної кампанії у 2023 році та навів алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти системи МВС.