Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Матус взяв участь у вебінарі «Обмін інформацією в рамках Днів спільних дій», проведеному Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні) спільно з Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL) та проєктом «TOPCOP».
Тематикою вебінару були питання обміну інформацією, збір розвідувальних даних, міжнародні розслідування у сфері трансміжнародної злочинності, обмін інформацією між країнами.
Захід проводився для правоохоронців, працівників прикордонної служби, митниці, а також працівників судових органів.
Після проходження вебінару Валерій Матус отримав сертифікат.

Сумська філія ХНУВС