Учасники Школи наукового лідерства ХНУВС запрошують мешканців Кам'янця-Подільського та гостей міста доєднатися до екологічного проєкту «Оборона природи», який пройде під гаслом «Очистимо світ не тільки від окупантів» 13 травня 2023 року на Лебединому озері у м. Кам'янець-Подільський.

Курсанти зазначають, що Україна має неймовірно красиву природу і Камʼянець-Подільський не є винятком. Через місто проходить містичний та великий каньйон. Спустившись ним донизу, кожен охочий може потрапити у справжню казку. Але є люди, які не надто піклуються про цю красу та залишають сміття після себе. Саме на очищення від сміття унікального природного ландшафту Кам’янця-Подільського і спрямований проєкт курсантів університету.