За ініціативою деканеси факультету № 6 Оксани Брусакової відбулася онлайн-зустріч кураторів та консультантів юридичної клініки ХНУВС із заступницею директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, головою Ради адвокатів Харківської області Вікторією Гайворонською. Під час зустрічі вона розповіла про систему безоплатної правової допомоги в Україні, про особливості роботи Регіонального центру БВПД у воєнний час, про форми надання безоплатної правової допомоги та можливість отримати інформацію з правових питань через мобільні застосунки  «Безоплатна правова допомога», «Параюристи», платформу правових консультацій WikiLegalAid та навела приклади з практики. Керівниця юридичної клініки доцентка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Твердохліб та куратори юридичної клініки – професорка кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна, доцентка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Тетяна Кириченко та доцент  цієї ж кафедри Юрій Чалий – взяли участь в обговоренні питань щодо  імплементації рішень ЄСПЛ у правозастосовну практику та умов доступу до адвокатської практики в Україні. Наприкінці заходу учасники домовились про проведення наступних спільних тематичних зустрічей з актуальних правових питань.