Тема засідання – «Методологія наукового дослідження: рівні, форми та поширені методи в сфері права». Його провів голова Школи Віталій Найда. До зустрічі традиційно долучилися представники всіх підрозділів університету, які були присутні на заході як в офлайн, так і онлайн форматі.

У межах заняття активні курсанти та студенти дізналися про методи наукового дослідження, які є поширеними в сфері права і які є тим базисом, на який потрібно орієнтуватися при побудові власного наукового дослідження.

Віталій Найда також розповів про методи організації власної наукової роботи, виділення яких на індивідуальному рівні є надзвичайно важливим для дослідника- початківця. Спікер звернув увагу на необхідність планування кількості сторінок, які здобувачі освіти можуть написати за день, користі чергування праці й відпочинку в науковій роботі, а також на постійному вивченні актуальних проблем права, у тому числі за допомогою ознайомлення зі статтями, опублікованими у фахових виданнях університету.