Докторка соціологічних наук професорка кафедри соціології та психології Ірина Нечітайло взяла участь у конференції «Війна в Україні та її соціальні, психологічні та політичні наслідки», у польському місті Красічин. Конференція була ініційована й організована польською стороною, зокрема, Пьотром Длугошем, професором Краківського педагогічного університету імені Комісії національної освіти. Ірина Нечітайло виступила із доповіддю, присвяченою резильєнтості української системи освіти в умовах війни. У конференції взяли участь соціологи, психологи, політологи, представники історичної і філософської наук. Обговорювалися проблеми соціальних інститутів, соціального порядку, соціальної резильєнтності, міграційні питання, розглядалися перспективи повоєнного періоду та багато інших проблем  питань, пов’язаних з війною в Україні.