У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося засідання кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 зі студентами. Під час заходу присутні переглянули проєкти освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок (фінансова безпека та фінансові розслідування)».

У засіданні кафедри взяв участь представник стейкхолдерів – Голова Наглядової ради АТ «БАНК «ГРАНТ» Саркіс Симов’ян. Гаранти освітньо-професійних програм професорка Ольга Гетманець та доцентка Вікторія Фурса презентували зміст оновлених освітньо-професійних програм та приділили особливу увагу перегляду їх компонентів, обговорили перелік дисциплін та можливості їх вибору у складі блоку навчальних дисциплін за бажанням здобувача освіти.