Для здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Психологія (практична психологія)» директоркою Інституту раннього втручання докторкою психологічних наук, старшою науковою співробітницею Ганною Кукурузою було проведено навчальне заняття в інтерактивній формі на тему «Діяльність психолога в системі раннього втручання». Під час зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про історію становлення системи раннього втручання в Україні, теоретичні основи, основні цілі та принципи раннього втручання, ознайомилися з трансдисциплінарною моделлю роботи із сім’ями дітей з особливостями розвитку та роллю психолога у команді раннього втручання. Розповідь супроводжувалася презентацією, наводилися приклади з практичної роботи. Студенти та магістри виявили зацікавленість темою, активно відповідали на запитання лектора, дискутували, давали зворотний зв’язок. Щиро дякуємо Ганну Кукурузу за зустріч, цікаву лекцію та щедрість у наданні знань.