Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін кандидатом економічних наук Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмилою Парфентій разом із доцентом кафедри фінансових технологій і підприємництва Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету кандидатом економічних наук, доцентом Євгенією Мордань в режимі відеоконференції було проведено заняття з дисципліни «Фінанси». Тема – «Гроші як специфічний товар фінансового ринку» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Право». Слухачів ознайомили з історичними аспектами зміни форм грошей, а також характеристикою елементів захисту банкнот гривні. Студенти також взяли активну участь в інтерактивній грі «Валюти світу».

Сумська філія ХНУВС