У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вишиванки. Працівники вишу у національному вбранні, курсанти, студенти відзначили цей день у всіх містах, де розташований університет. З привітаннями колективу звернувся ректор  Валерій Сокуренко. «Вишиванка – це символ нашої незламності, нашої волі, це генетичний код українського народу. Із давнини є така традиція – матері вишивали сорочки для своїх дітей, чоловіків, передавали їх із покоління в покоління, як реліквію, як щось близьке і найдорожче. Під час війни вишиванка стала символом нашого непереможного духу. Ми згадуємо тих, хто загинув у бою з ворогом, молимося за тих, хто зі зброєю в руках стримує його на всіх рубежах. Наше завдання, –  зазначив ректор, звертаючись до усіх здобувачів освіти, –  старанно навчатися, готуватися до боротьби, адже добре розуміємо: або ми переможемо, або нас не буде. Усім наснаги, міцного здоров’я, віри у перемогу і, щоб навчальний процес, як  вимагає керівництво МВС, був націлений на протидію ворогу, злочинності. Переконаний, що і наші викладачі, і керівники підрозділів зроблять усе необхідне, щоб ви здобули вміння і знання на найвищому рівні й стали кращими правоохоронцями в лавах Національної поліції України. Служіть, працюйте, навчайтесь так, щоб вас поважали люди й оберігав Господь Бог. Слава Україні!».

Учасники художньої самодіяльності університету підготували творчий виступ до Дня вишиванки. Завершилися урочистості традиційним загальним фотографуванням колективу університету.