Відбулося чергове факультативне заняття Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ на тему «Академічна доброчесність в освітньому процесі та науково-дослідній діяльності», яке провів завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування підполковник поліції Сергій Шатрава.

У зустрічі взяли активну участь представники всіх підрозділів університету, курсанти, студенти, слухачі магістратури, аспіранти та ад'юнкти, які були присутні на заході як в офлайн, так і онлайн форматі.

У межах заняття Сергій Шатрава детально розповів про нормативно-правову базу академічної доброчесності в Україні, а також ознайомив з Положеннями про академічну доброчесність у ХНУВС, проаналізував вимоги наказу ХНУВС «Про затвердження складу Комісії з питань дотримання академічної доброчесності та етики», в інтерактивному форматі розповів про Порядок перевірки академічних та наукових текстів на плагіат у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Здобувачі самостійно ознайомилися з політикою забезпечення академічної доброчесності на офіційному сайті університету.

Голова Школи наукового лідерства ХНУВС Віталій Найда звернув увагу здобувачів освіти на принципову важливість дотримання питання академічної доброчесності для юного науковця, а також закликав за жодних обставин не порушувати культуру доброчесності, сформовану в університеті за роки його існування, щоденно всебічно розвиватися, щоб мати можливість реалізовувати авторську точку зору на ті чи інші проблеми, що ставатимуть предметами їх подальших якісних та високопрофесійних досліджень.