Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук, доцентка Олена Лук’янихіна успішно пройшла підвищення кваліфікації викладача навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Завідувачка кафедри також взяла участь у Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції «Проблеми цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності: сучасні реалії України» із доповіддю «Діяльність ЄДС ЦЗ в мирний період і в умовах воєнного стану».

Участь у науково-практичних конференціях, планових заходах з підвищення кваліфікації сприяють професійному зростанню і знайомлять із провідними науковими розробками фахівців галузі. За результатами тестування і виконання випускної роботи Олена Лук’янихіна отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Сумська філія ХНУВС