Відповідно до плану роботи наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 було проведено онлайн круглий стіл на тему «Актуальні проблеми культури фахового спілкування», який організував старший викладач кафедри, кандидат філологічних наук Михайло Овчинников. У роботі круглого столу взяли участь гуртівці – студенти першого курсу спеціальності «Право».

Варто відзначити доповіді учасників наукового заходу: Вікторії Бойко «Комунікативні ознаки культури мовлення юриста», Єлизавети Гончарової «Фемінітиви як мовне явище», Карини Корнійчук «Дискусія, полеміка, диспут як різновиди суперечки», Дарини Затонської «Етимологія сучасних юридичних термінів», Софії Горіздри «Правнича лексика в писемних пам’ятках Київської Русі», Марічки Варійчук «Складні випадки наголошування в українській мові».

Наприкінці засідання круглого столу керівник наукового гуртка Михайло Овчинников підсумував наукову активність гуртівців й акцентував увагу на актуальності розглянутих мовознавчих питань.