Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Андрій Ханькевич і курсанти факультету № 2 Дарʼя Кочкарьова, Крістіна Оченаш, Руслан Прошкін, Андрій Рогожкін, Анастасія Хмура, Олена Вахницька взяли участь у черговій робочій зустрічі з начальником відділу Управління кримінального аналізу ГУНП у Вінницької області Валерієм Темрієнком. Здобувачі вищої освіти досліджують питання щодо використання можливостей кримінального аналізу в оперативно-розшуковій діяльності. Предметом обговорення стала систематизація чинників, що найбільше впливатимуть на формування цілісної стратегії підготовки та підвищення кваліфікації поліцейських через необхідність збалансованого підходу до навчання основам кримінального аналізу. Під час зустрічі акцентувалася увага й на необхідності використання практичних компонентів навчання основам кримінального аналізу та адаптації знань і навичок до реальних потреб поліцейської роботи.